CAT ESP ENG

ESTRUCTURA D'EQUIP


DIRECTOR GERENT

Josep Hernández: jhh@asspe.es


ÀREA COMPTABLE I FISCAL

Formada per un equip d'especialistes, amb més de 25 anys d’experiència en l’assessorament comptable i fiscal a empreses. Vostè tindrà contacte directe amb una de les persones de l’equip i amb un dels socis que conjuntament s’encarregaran de donar resposta a les seves necessitats.

Equip
Rosa Mª Martí: rosa@asspe.es
Ascen Legarde: ascen@asspe.es
Mercè Hugué: merce@asspe.es
Cristina Vega: cristina@asspe.es
Laura Prego: laura@asspe.es


ÀREA JURÍDICA I LABORAL

Equip format per l’aliança entre una persona titulada en Relacions Laborals, Montse Mestre, i dirigit per en David Dichós, advocat i graduat social. Ambdós amb una llarga experiència acumulada en el sector.

Equip
Montse Mestre: laboral@asspe.es
David Dichós: david@asspe.es


ÀREA JURÍDICA-TRIBUTARIA

Dirigida pel propi gerent de l'empresa.
Joan Galindo (Tècnic tributari): joan@asspe.es


ÀREA DE GESTIÓ ADMINISTRATIVA I SUPORT COMPTABLE

Aquesta àrea és treballada per part de l’equip comptable i fiscal, i acumulen una llarga experiència en la identificació i valoració de les principals demandes dels clients, de manera que ofereixen una atenció professional i propera.